Коломийський політехнічний коледж спільно з Благодійним фондом “Покуття” організовують змагання з робототехніки “Перегони роботів” між учнями міста і району.

Коломийський політехнічний коледж  спільно з Благодійним фондом “Покуття”  організовують змагання з робототехніки “Перегони роботів” між учнями міста і району. Це буде продовження олімпіади з програмування, яку проводили кілька місяців тому.

Переможці і учасники отримають цінні призи, серед яких комп’ютерний клас для свого навчального закладу.

Подати заявку на участь у змаганнях можуть учнів шкіл, коледжів та позашкільних навчальних закладів, віком від 8 до 18 років включно.
Склад команди визначається учасниками, які подали заявку. Кількість учасників у команді – до 5 осіб. Команду очолює керівник, уповноважений навчальним закладом або батьками дітей, який несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров’я дітей.

Що потрібно для участі у змаганнях?
Учасники повинні подати заявку на сайті коледжу (прізвище, вік, навчальний заклад, клас/група, телефон, email в термін до 20 вересня 2019 року).

Як проходитимуть змагання?
Змагання пройдуть у три етапи на базі політехнічного коледжу.
І етап – 14 квітня 2019 року. У програмі І етапу – конференція учасників, реєстрація команд, оголошення правил проведення перегонів, а також навчання.
ІІ етап – хакатон по програмуванню роботів – 8-9 червня 2019 року.
ІІІ етап – “Перегони роботів” – 22 вересня 2019 року.

Як визначатимуть переможців?
Переможець визначатиметься за сумою набраних на кожному етапі балів. У разі наявності кількох команд, що набрали однакову кількість балів переможець визначається за найбільшою кількістю балів, отриманих на етапах турніру.

Нагородження переможців та призерів відбудеться у день проведення ІІІ етапу змагань.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.