Студентський гуртожиток

Існує вислів: „ Щоб відчути себе справжнім студентом, потрібно жити в студентському гуртожитку”. Саме в гуртожитку молода людина стає дорослою, самостійно приймає важливі рішення, вирішує свої проблеми.

Коломийський політехнічний коледж Національного університету „Львівська політехніка” забезпечує своїх студентів гуртожитком, який знаходиться по вул. Лисенка, 8-а. Це п’ятиповерхова будівля з окремим входом для дівчат та хлопців,  в якій може проживати 150 чоловік.

Гуртожиток призначений для проживання на період навчання іногородніх студентів, а також  студентів заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії.

Поселення студентів в гуртожиток здійснюється  з 28 серпня по 1 вересня за рішенням директора коледжу та погодженням з органами студентського самоврядування і первинною профспілковою організацією студентів на підставі заяв студентів. При поселенні укладається угода на проживання, в якій  студент зобов’язується дотримуватись правил внутрішнього розпорядку гуртожитку, правил техніки безпеки та вчасно вносити оплату за проживання. Вартість місця проживання в гуртожитку складається з вартості його утримання та вартості побутових послуг, що надаються студентам. Оплата за житло здійснюється посеместрово (за 5 місяців) . Діти-сироти та  діти, позбавлені батьківського піклування звільняються від оплати за проживання в гуртожитку.

Для проживання в нашому гуртожитку створені всі умови для навчання та відпочинку: студенти мають можливість проживати в двох та трьох містних кімнатах, на кожному поверсі є кухня з газовими плитами та гарячим водопостачанням, два санвузли та умивальники, кімнати для заочників, побутова кімната, кімната гігієни, де мешканці гуртожитку можуть прийняти душ, біде.

Для навчання та проведення дозвілля в гуртожитку проведено Інтернет, є кімната самопідготовки та кімната відпочинку, в якій проводяться виховні заходи, вечори відпочинку, дискотеки, а також  студенти можуть переглянути улюблені телепередачі.

В стінах гуртожитку Ви відчуєте повагу, дружелюбність та допомогу з боку адміністрації, вихователів та працівників гуртожитку.

Нижче представлені світлини нашого гуртожитку.

 

IMG_7391 IMG_7408 IMG_7418 IMG_7425 IMG_7437 IMG_7443 IMG_7448 IMG_7449 IMG_7454 IMG_7458 IMG_7462 IMG_7464 IMG_7466IMG_7401 IMG_7414