28.01.2020 року відбувся візит німецької делегації до нашого коледжу

28.01.2020 року відбувся візит німецької делегації до нашого коледжу. Представники  німецької фірми FAV Service gGmbH (директор Хайко Шюлер, Аніка Штаде, Ізабель Грауль) та Німецько-українського освітнього центру Національного університету «Львівська політехніка» (директор Денис Невінський) провели розмову з викладачами та студентами коледжу. В ході зустрічі німецькі партнери підтвердили, що готові навчати студентів Коледжу німецької мови і в подальшому забезпечити їх стипендією під час навчання у Німеччині розміром 955 євро на місяць. Під час навчання у Німеччині FAV Service gGmbH забезпечуватиме студентів повною опікою і надаватиме їм всіляку підтримку, зокрема із пошуком житла, оформленням усіх необхідних документів і інше.

Сторони в ході розмови зійшлися на думці, що навчання наших студентів у Німеччині сприятиме покращенню інвестиційного клімату  Коломиї і надасть можливість молоді здобути європейську освіту із отриманням відповідного диплому.
Нагадаємо, що уже як другий рік відбувається співпраця із німецькою стороною. За цей час у коледжі уже вивчають німецьку мову 75 студентів, декотрі цьогоріч плануються до навчання у Німеччині.

2 3 5 6

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.